Stylizacja rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – sztuczne rzęsy są wykonane z wysokiej jakości syntetycznego materiału idealnie imitującego rzęsę naturalną. Dla utrzymania najlepsztch rezultatów należy uzupełniać rzęsy co 3 tygodnie. Należy pamiętać, że trawłość przedłużonych rzęs jest uzależniona od zasad ich pielęgnacji.

 

Czas trwania:

  • pierwsze założenie rzęs 90-120 minut
  • uzupelnienie rzęs 60-120 minut

 

Sylizacja rzęs metodą 1:1 - Stylizacja rzęs metodą 1:1 polega na doklejaniu jednej sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

 

Stylizacja rzęs metodą 2D lub 3D- Stylizacja rzęs metodą 2D lub 3D polega na doklejaniu dwóch lub trzech sztucznych rzęs do rzęsy naturalnej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

 

Stylizacja rzęs metodą małych objętości 3D-4D - Stylizacja rzęs metodą małych objętości polega na doklejaniu od trzech do czterech sztucznych rzęs do rzęsy naturalnej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

 

Zasady pielęgnacji rzęs przedłużonych:

Pierwsze 72h...

Przez pierwsze 72 godziny należy unikać nadmiernego pocierania rzęs. Nie należy również narażać rzęs na działanie pary wonej, ciepła, np. basen, sauna, gorąca kąpiel. W tym czasie należy również zrezygnować z wizyty w solarium. Nie stosować żadnych kosmetyków w okolice oczu. Pierwsze dwie noce najlepiej spać na plecach oraz nie dotykać rzęs, aby nie powyginały się one podczas wysychania kleju.

 

Po upływie 72h...

Sztuczne rzęski również należy myć. Pamiętaj jednak, aby nie używać żadnych tłustych mleczek, płynów micelarnych, płynów dwufazowych itp. w okolicach oczu. Najlepszym sposobem na codzienne mycie rzęs jest szampon w piance Johnson & Johnson (dla dzieci). Aplikujemy niewielką ilość pianki na palce, delikatnie domywamy okolice oczu i spłukujemy małym strumieniem wody.

Rzęsy przedłużone należy czesać specialną szczoteczką raz dziennie. 

Jeżeli lubisz się mono malować, czyli na co dzień używasz eyelinera lub tłustych wodoodpornych kredek musisz wiedzieć o tym, że podczas demakijażu osłabiać będziesz doklejone rzęsy, przez co ich trwałość będzie krótsza. Kredki lub eyelinery możesz zastąpić czarnym cieniem do powiek.

 

 

Pliki do pobrania: